Braňme naše děti

branme_detiVážené dámy a pánové,

Zlo se vždy tváří jako dobro. Kdyby se tvářilo jinak, nebyla by po něm poptávka a ono se musí umět prodat. Jedním z institucionalizovaných zel je současná Evropská unie. Někteří namítnou, že jde o tvrzení poněkud přehnané, vždyť nám přece dávají peníze, dotují nás a bdí nad naším klidným spánkem. To je zásadním omyl a zároveň důkaz, že když zlo dobře zabalíte, mnoho lidí uvěří, že ona věc musí přeci být dobrá.

V současné podobě Evropské unie jde však o mnohem více než jen o peníze. Vždyť na určitých úrovních je oněch potištěných papírků přímo nadbytek. Jimi si Vás jen kupují. Teprve až bude pozdě, pochopíte, jak cynicky jste byli podvedeni. Jenže ono bude pozdě a vy budete bezmocní. Evropské unii jde především o budoucnost, takže jde rovněž o Vaše děti. Ideoinstituce EU přímo či nepřímo podporují určité skupiny lidí, a tito lidé mají zájem o Vaše děti. Na jednu stranu by předáci pseudohumanismu rádi redukovali lidstvo, tudíž již velmi dlouho prodávají genocidu ještě nenarozených dětí jako projev svobody a práva. Krásně se tedy redukujeme sami, přičemž vymíráme a pseudohumanisté mají řešení. Pustí do Evropy kde koho, ať už je ochoten se přizpůsobit zákonům a kultuře či nikoliv. Na druhou stranu by zbylé děti chtěli „chránit“ před špatným smýšlením. Chránit je před přirozeným pohledem na svět a schopností odlišit dobro od zla. Rodiče nejsou pro úředníky EU zrovna spolehlivými partnery. Většinou totiž mají své děti rádi, a tudíž nedostatečně kontrolují jejich „správný“ vývoj k evropským hodnotám. Ideologové EU je tedy nemají zcela pod kontrolou a dokonce ani ideologické školství nedokáže zcela zaručit výsledek, protože zákon akce a reakce stále funguje.

Tak se rozhodli, že budou hledat jakoukoliv záminku, by rodičům děti odebrali, samozřejmě pro jejich „dobro“. Probíhá to následovně. Sociální úřad dané země najde důvod, proč je žádoucí odebrat tradiční evropské rodině děti (toto se netýká neevropských imigrantů). Bratr či přítel úředníka si založí adopční agenturu a skrze ni pak vaše dítě poskytne pěstounům. Není nezajímavé, že pěstouni poměrně často bývají homosexuálním párem. Tam bude vaše dítě převychováno k toleranci a humanismu. Samozřejmě za touto filantropií jsou opět peníze a zřejmě dobrý pocit z tvorby „Nového světového řádu“.

Že je to přehnané? Zkuste hledat informace o tzv. Juvenilní justici. Adopce homosexuálům jsou již v mnoha evropských zemích „normální“. Proč myslíte, že např. Ruská federace zakázala adopci ruských dětí do USA? U nás to zatím „normální“ není, ale intenzivně se na tom pracuje. Naši vládní soudruzi nehodlají zůstat na chvostu evropských hodnot. Velkým apologetou homoadopcí je soudruh Jiří Dienstbier mladší.

Vzpomínáte si ještě na přijímání zákona o registrovaném partnerství? To byl prý maximální požadavek homosexuální lobby.

Věřili jste jim.

David Hibsch, kandidát NE BRUSELU – Národní demokracie